Pliki cookie są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania serwisu. W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych zainteresowań, wykorzystujemy je do zapamiętywania szczegółów logowania, zapewnienia bezpiecznego logowania, a także zbierania danych statystycznych dla optymalizacji funkcjonalności stron serwisu. Kliknij przycisk „Zgoda i kontynuacja”, by zaakceptować używanie plików cookie i przejść bezpośrednio do strony.

ZGODA I KONTYNUACJA

Rejestracja Karty Starbucks

* - pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

  i

  Użyj w swoim haśle przynajmniej 8 znaków, dużej litery i jednej cyfry, bez spacji.

      i

      Kod bezpieczeństwa jest to 5-cyfrowy kod znajdujący się obok numeru karty, na jej odwrocie. Jest ukryty pod zdrapką.

       Jeszcze tylko kilka słów o Tobie

       Pozwól nam się lepiej poznać, abyśmy mogli lepiej dopasowywać nasze oferty do Twoich upodobań.

          i

          Wprowadź kod w formacie 00-000

           Możesz z łatwością cofnąć zgodę w dowolnym momencie. Aby to zrobić: zaloguj się i zmień ustawienia w Twoim koncie lub napisz do nas: kontakt@amrest.eu. Cofnięcie zgody nie wpływa na czynności wykonane przed jej wycofaniem. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

           Administratorem Twoich danych osobowych jest AmRest Coffee Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Powstańców Śląskich 15-17, 53-332 Wrocław). Będziemy przetwarzali Twoje dane w celu rejestracji karty Starbucks Rewards oraz utworzenia i obsługi Twojego konta w programie Starbucks Rewards, realizacji zakupów z wykorzystaniem Karty Starbucks, umożliwienia doładowania Karty Starbucks, wykonywania obowiązków prawnych, realizacji uzasadnionych interesów obejmujących: marketing bezpośredni produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych z branży restauracyjnej i kawiarnianej oraz podmiotów obsługujących doładowania Karty Starbucks, badanie Twoich preferencji w celu przygotowania informacji marketingowych dostosowanych do Twoich potrzeb (profilowanie), dochodzenie lub obronę przed roszczeniami, udzielanie odpowiedzi na Twoje pytania lub wnioski, badanie satysfakcji klientów. W razie wyrażenia przez Ciebie stosownej zgody Twoje dane będą także przetwarzane w celu kierowania do Ciebie informacji marketingowych. Masz prawo dostępu do Twoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. W dowolnym momencie możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych dla celów marketingowych lub związanego z tym badania Twoich preferencji (profilowanie), a także sprzeciw - z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją - wobec przetwarzania Twoich danych dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów. Możesz się z nami skontaktować np. wysyłając e-mail na kontakt@amrest.eu. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych i sposobach kontaktu znajdziesz w Polityce Prywatności.